W walentynkowym duecie z Muzycznym

12.02.2021, ES, KKP

Teatromani nie mogą już się doczekać możliwości bliskiego kontaktu z ulubionymi artystami. Zapotrzebowanie jest ogromne, o czym świadczy fakt, że bilety na show dla zakochanych “W Duecie z Muzycznym” 13 i 14 lutego zostały błyskawicznie sprzedane. W związku z tym Teatr Muzyczny w Lublinie zaprasza na ten wspaniały koncert dodatkowo 21 lutego o 17.00.

Miłość – romantyczna, nostalgiczna, twórcza, której zawsze towarzyszą oczarowanie i tęsknota… Publiczność będzie mogła zatopić się w całej palecie tych uczuć i przeżyć niezwykłe chwile z ulubionymi artystami. Wystąpią: Kamila Lendzion, Anna Barska, Paulina Janczaruk, Dorota Szostak-Gąska, Jakub Gąska i Patryk Pawlak, którzy zaśpiewają miłosne hity wszech czasów.

W programie koncertu znalazły się m.in. takie utwory jak: “Woman in Love”, “Memory”, “I will always love You” czy “Only You”. Solistom towarzyszyć będzie zespół muzyczny w składzie: Małgorzata Papiewska, Adrian Wilga, Piotr Wróblewski Stanisław Błach, Joanna Wróblewska i Wojciech Durak.

Koncepcja i reżyseria: Kamila Lendzion🎼 Aranżacje muzyczne: Wojciech Durak💡 Reżyseria świateł: Marcin Nogas🤸‍♀️ Choreografia: Agata Grabałowska.

Z uwagi na epidemiczne obostrzenia możliwe będzie zapełnienie 50 procent miejsc na widowni.
Cena biletów: 60-70 zł.

Szczegóły dostępne są na stronie Teatru Muzycznego w Lublinie.

Od 12 lutego kina, teatry, opery i filharmonie, a także domy i ośrodki kultury w zakresie działalności kinowo-teatralnej i wystawienniczej otwierają się dla publiczności w rygorze sanitarnym. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 11 lutego 2021 r. działalność ww. instytucji kultury zostaje przywrócona warunkowo do 28 lutego br. 

Wytyczne dotyczące przestrzegania rygoru sanitarnego:

Instytucje kultury, takie jak kina, teatry, opery, filharmonie oraz domy i ośrodki kultury w zakresie związanym z przygotowaniem i realizacją wydarzeń artystycznych, wystaw oraz działalności związanej z projekcją filmów lub nagrań wideo, mogą wznowić działalność pod następującymi warunkami:

·         udostępniania widzom lub słuchaczom 50 % liczby miejsc (co drugie miejsce na widowni)

·         zachowania odległości 1,5 m pomiędzy widzami lub słuchaczami w przypadku braku wyznaczonych miejsc na widowni

·         zapewnienia, aby widzowie lub słuchacze realizowali nakaz zakrywania ust i nosa

·         zapewnienia, aby widzowie lub słuchacze nie spożywali napojów lub posiłków.

Obowiązek zajmowania siedzenia co drugie miejsce oraz zachowania odległości 1,5 m między osobami nie dotyczy widza lub słuchacza, który ma pod opieką dziecko poniżej 13. roku życia lub osobę wymagającą opieki, a także osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.