REKLAMA

Które polskie gwiazdy opery mają najwięcej obserwujących na Instagramie? Oto nasz Top 10

Choć obecność w mediach społecznościowych zapewnia stały kontakt z fanami, nie wszyscy śpiewacy są aktywni w sieci. Ci, którzy prowadzą konta na Instagramie odsłaniają przed wielbicielami fragmenty swojego nie tylko zawodowego, ale i prywatnego życia.

Na pierwszym miejscu rankingu znalazł się Jan Jakub Orliński z 121 tysiącami obserwujących. Warto zaznaczyć, że profil kontratenora obserwują nie tylko fani z Polski, ale także użytkownicy z całego świata. Śpiewak umiejętnie wykorzystuje wszystkie swoje atuty, od break dance’u po koloratury. Zdecydowanie ze wszystkich polskich gwiazd najlepiej czuje media społecznościowe i bardzo konsekwentnie je prowadzi.

Na drugim miejscu plasuje się tenor Piotr Beczała z prawie 47 tysiącami obserwujących, a zaraz za nim sopranistka Aleksandra Kurzak z 26 tysiącami. Na ich profilach możemy znaleźć zarówno zdjęcia i wideo z ich występów, jak i z życia prywatnego. Piotr Beczała często pokazuje polskie pejzaże i ciasta, które wypieka. Jest też zapalonym grzybiarzem. U Aleksandry Kurzak możemy podejrzeć jak wygląda jej życie rodzinne z tenorem Robertem Alagną i córką Maleną.

Na czwartym miejscu, z ponad 10 tysiącami obserwujących uplasowała się Małgorzata Walewska. Mezzosopranistka unika jednak prezentowania życia rodzinnego i koncentruje się na relacjach zawodowych. Umiejętnie wykorzystuje rolki, które mają setki tysięcy wyświetleń. W komentarzach jest ceniona za dystans do siebie i poczucie humoru. Piąte miejsce należy do kontratenora Michała Sławeckiego, który postuje dużo i na każdy temat. Z ostatnich relacji dowiadujemy się, że… został właścicielem psa o nietypowym imieniu Pan Maj.

Top 10 Instagram

Jan Jakub Orliński – 121k

Piotr Beczała – 46.7k

Aleksandra Kurzak – 25.9k

Małgorzata Walewska – 10.4k

Michał Sławecki – 9,9k

Adriana Ferfecka – 5,5k

Szymon Komasa – 4,3k

Arnold Rutkowski – 4,1k

Artur Ruciński – 3,4k

Hubert Zapiór – 2,7k

reklamaspot_img
reklamaspot_img
reklamaspot_img
reklamaspot_img

Również popularne