REKLAMA

Potańcówki wracają na ulicę Grochowską w Warszawie

Po przerwie związanej z pandemią Sinfonia Varsovia zaprasza ponownie na potańcówki w Pawilonie Koncertowym przy Grochowskiej 272 w Warszawie. W tym roku tematem kolejnych czterech piątkowych sierpniowych wydarzeń będą blues, muzyka bałkańska, salsa i muzyka warszawska.

Podczas każdego piątku sierpnia widownia Pawilonu Koncertowego Sinfonii Varsovii zamieni się w taneczny parkiet. O dobry początek letnich weekendów dbać będą zaproszone zespoły i tancerze: bluesowy The Blue Drags wraz z Krystyną Ostrowską i Filipem Wąsiewskim ze studia Shake That Blues (5 sierpnia), bałkańska Bum Bum Orkestar z tancerzami zespołu tańca i pieśni bałkańskich Iglika (12 sierpnia), salsowi Rey Ceballo & Tripulacion Cubana z duetem Alo Cubano Raydel & Natalia (19 sierpnia) i kapela Nicponie wspólnie z Grzegorzem i Igą Ajdackimi (26 sierpnia).

Dwugodzinne potańcówki zaczynać się będą warsztatami wprowadzającymi do podstawowych kroków tanecznych oraz pokazem tańca gatunku wieczoru. Start godzina 19:00. Wydarzenie nie jest biletowane i nie wymaga rezerwacji miejsc. Szczegóły znajdują się na stronie wydarzenia.

Zabawę przy muzyce na żywo poprzedzi prezentacja i nauka tańca prowadzona przez profesjonalnych tancerzy. Wstęp wolny. 5–26 sierpnia 2022, Sinfonia Varsovia, ul. Grochowska 272, Warszawa.

Potańcówki na Grochowskiej w roku 2016
reklamaspot_img
reklamaspot_img
reklamaspot_img
reklamaspot_img
reklamaspot_img
reklamaspot_img

Również popularne