REKLAMA

„Wieczór z Kálmánem… i Wiesławem Ochmanem!” Koncert Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury przygotował koncert dla miłośników operetki. 3 i 4 lutego 2024 roku gospodarzem wieczoru będzie wspaniały polski tenor Wiesław Ochman, a towarzyszyć mu będą, pod muzyczną dyrekcją Mieczysława Smydy, Katarzyna Mackiewicz, Wioletta Białk, Łukasz Gaj i Jakub Milewski.

Jak czytamy w opisie koncertu „Wieczór z Kalmanem… i Wiesławem Ochmanem!” na stronie internetowej: podczas koncertu spotkamy się z dwiema absolutnie znakomitymi postaciami: duchowo i muzycznie z węgierskim mistrzem kompozycji, autorem takich operetek jak: „Księżniczka Czardasza”, „Hrabina Marica”, czy „Bajadera” – Imre Kálmánem, a w przepełnionymi humorem opowieściach z polskim tenorem wszechczasów – Wiesławem Ochmanem. 

Program koncertu „Wieczór z Kálmánem… i Wiesławem Ochmanem!” będzie podróżą przez muzyczny świat kompozycji wiedeńskiego mistrza. Już niedługo na scenie Mazowieckiego Teatru Muzycznego pojawi się kilka zupełnie nowych postaci, które przeprowadza zgromadzoną publiczność przez kilka operetek – w całkowicie „zburzonym” i świeżo napisanym libretcie. MTM zaprosi także widzów do udziału w niespotykanym w polskich teatrach eksperymencie, zostaną oni zaproszeni do stworzenia nowego spektaklu/widowiska muzycznego, którego premiera planowana jest wiosną tego roku. Będzie to operetkowe pasticcio!

Efekt będzie można zobaczyć niebawem, a już w najbliższą sobotę (3 lutego) i niedzielę (4 lutego) koncert „Wieczór z Kálmánem… i Wiesławem Ochmanem!” z humorem poprowadzi sam Mistrz Wiesław Ochman. Towarzyszyć mu będzie czworo znakomitych solistów: Katarzyna Mackiewicz (sopran), Wioletta Białk (sopran), Łukasz Gaj (tenor) i Jakub Milewski (baryton). Orkiestrę Mazowieckiego Teatru Muzycznego poprowadzi Mieczysław Smyda.

Więcej informacji i link do biletów znajduje się tutaj.

reklamaspot_img
reklamaspot_img
reklamaspot_img
reklamaspot_img
reklamaspot_img
reklamaspot_img

Również popularne