REKLAMA

W najbliższą sobotę powraca Zdrój Muzyki w Kotlinie Kłodzkiej

Zdrój Muzyki w Kotlinie Kłodzkiej to reaktywacja projektu z sukcesami realizowanego w latach 2017-2019 w Polanicy Zdroju, która na kilku koncertach kameralnych gościła artystów i artystki z całej Polski.

W roku 2022 Stowarzyszenie im. Richarda Straussa wraz z dolnośląskimi partnerami w ramach swojego wyjątkowego muzyczno-edukacyjnego projektu zaprasza na poświęcony muzyce polskiej koncert w Dusznikach Zdroju.

Odbędzie się on 10 grudnia (sobota) o godz. 19.00 w Sali im. Jana Webera w siedzibie Fundacji Międzynarodowych Festiwali Chopinowskich, w Dusznikach Zdroju, ul. Rynek 10.

Bogaty program wokalno-instrumentalny wykonają: Karol Kozłowski (tenor), śpiewak operowy i interpretator liryki wokalnej występujący w Polsce i za granicą. Towarzyszyć mu będzie Mischa Kozłowski (fortepian), pianista solista i kameralista, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Wstęp na koncert jest wolny. Podczas koncertu publiczność usłyszy utwory m. in.: Fryderyka Chopina, Ignacego Jana Paderewskiego, Władysława Żeleńskiego i Józefa Wieniawskiego.

Link do wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook znajduje się tutaj.

Projekt Zdrój Muzyki w Kotlinie Kłodzkiej dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Partnerem wydarzenia jest Klinika Okulistyczna Optegra.

reklamaspot_img
reklamaspot_img
reklamaspot_img
reklamaspot_img
reklamaspot_img
reklamaspot_img

Również popularne